Úvodní stránka  >  Novinky  >  Uzavření lodního skladu

Uzavření lodního skladu

Vážení zákazníci,


dne 30.9.2021 jsem obdrželi výpověď nájemní smlouvy v lodním skladu Addison, IL. Výpovědní lhůta činí 1 měsíc. Intenzivně hledáme alternativní sklad, kam bychom Vaše zásilky přesměrovali. Bohužel se nám jej, přes veškerou snahu, nepodařilo prozatím nalézt.


Jsme proto nuceni
pozastavit přijímání zásilek pro přeposlání v lodním skladu Addison, IL od 25.10.2021. Sdělení se týká všech zásilek (balíků, aut, motorek, palet, stěhování,...), které si do skladu necháváte doručovat sami.


Zároveň Vás žádáme, abyste z balíků, které máte na skladě, vytvořili objednávky nejpozději do 24.10.2021, aby mohly být naloženy do kontejnerů.


Sklad v Colorado Springs, CO zatím funguje beze změny. V tomto skladu jsme však schopni přijímat pouze zásilky pro leteckou dopravu a to do maximální hmotnosti 50 kg.


Zásilky asistovaného nákupu, auta, motorky, palety a další, jsme i nadále schopni z USA odesílat za pomoci našich partnerských skladů. Do těchto skladů si zákazníci zásilky nemohou posílat sami. Vždy nás před nákupem informujte a my Vaši objednávku vyřídíme formou asistovaného nákupu.


O opětovném otevření lodního skladu pro zásilky na přeposlání Vás budeme informovat v další tiskové zprávě a e-mailem.


Děkujeme za pochopení a trpělivost.


www.shipexus.cz & www.euroshipex.com