Úvodní stránka  >  Reference

Reference našich zákazníků

Budeme rádi, když nám na této stránce po obdržení Vaší objednávky udělíte referenci. Vaše zkušenosti s nákupem v USA pak pomohou dalším uživatelům.

Som veľmi spokojný s ich službami, promptnú podporu a riešenie v danej situácii a teda celkovú ochotu pomôcť. Rovnako tak čas doručenia vrátane ceny je veľmi super. Ďakujem Vám, ste TOP.

Roman Adamkovič 11.03.2022

Již několikrát jsem využil služby této společnosti v netradičních odvětvích jako je např. nákup několika historických vozů, nebo nákup a doprava dílů na historická vozidla. Se vším jsem byl doposud velmi spokojen. Chválím především individuální přístup a ochotu řešit různé komplikace a nové situace které jsou s tak specifickým odvětvím starého automobilismu spojeny.

Spokojený zákazník č. 7876 26.11.2021

Opět využito služeb a TOP!

Michal Voska 15.10.2021

Využívám tuto službu již několik let, jsem naprosto spokojen se službami a přístupem. Jednání je velmi profesionální a všichni se snaží vyjít maximálně vstříc, mohu jen doporučit a budu dále služby využívat.

Jiří Kout 27798 27.07.2021

Absolutní špička. Velice vstřícné jednání a bezvadný zákaznický servis. Několik přepravních služeb odmítlo přepravit balíček a ShipExUS si s tím poradil. Děkuji mnohokrát a ráda využiji služby do budoucna.

Karolína 15.07.2021