Úvodní stránka  >  Reference

Reference našich zákazníků

Budeme rádi, když nám na této stránce po obdržení Vaší objednávky udělíte referenci. Vaše zkušenosti s nákupem v USA pak pomohou dalším uživatelům.

Velice Vám děkuji za skvělý nákup. Vřele doporučuji všem. Do budoucna budu určitě využívat dále.

Jana M. 01.10.2014

Dobry den, chci Vam podekovat za skvele odvedeny servis asistovaneho nakupu v USA. Jsem velmi spokojena a urcite vyuziji Vase sluzby i v budoucnu.

Michaela Vláčilová 01.10.2014

Naprosto spokojenost! Doručení do deseti dnů a ještě k tomu bezproblémový celní proces. Doporučuji.

Vasino 17.07.2014

Úžasná služba, o které jsem donedávna nevěděl. Řeší problém s prodejci (např. na ebay), kteří nechtějí posílat do ČR. Podstatně snižuje ostatní náklady a vše je rychlé. Chtěl bych touto cestou poděkovat.

Chalda 24.06.2014

Jelikož se jednalo o můj první nákup z USA, převažovaly u mne zpočátku docela obavy. Jelikož však objednané zboží není dosud v Evropě dostupné a dovolená se blíží, rozhodl jsem ho zajistit prostřednictvím tohoto obchodu. Zboží jsem objednal 28.5. a dnes - 11.6. mi bylo doručeno. O všech krocích vyřizování objednávky jsem byl pravidelně informován, telefonický dotaz byl ochotně zodpovězen. I marže obchodu vzhledem poskytovaným službám se mi jeví jako přiměřená. Nemohu tedy jinak, než vyjádřit úplnou spokojenost s vyřízením svojí objednávky a po těchto zkušenostech tento obchod i doporučit.

Bohumil Brož 11.06.2014