Úvodní stránka  >  Reference

Reference našich zákazníků

Budeme rádi, když nám na této stránce po obdržení Vaší objednávky udělíte referenci. Vaše zkušenosti s nákupem v USA pak pomohou dalším uživatelům.

Již vícenásobné využití služeb této společnosti. (I když doprava lodí - delší doba, s tím se ale nedá nic dělat...) Spokojenost, seriozní domluva,pomoc i s celní deklarací. Mohu doporučit. Děkuji....

#25159 18.05.2020

Pokud chcete mìt jistotu v jednání a kvalitní služby,jste na správné adrese. Udělal jsem s touto firmou stovky možná tisic jak leteckých tak lodních přeprav. Pokud nastal jakýkoliv problém,nikdy se k Vám neotoči zády. O tom to celé je,kvalita,přístup,jednání....

Richard 06.05.2020

Dvě objednávky, obě v pořádku došly, spokojenost, moc dekuji

Doporučuji 09.04.2020

Objednáno 29.1. a dnes 12.3. jsem ještě neobdržel. Zásilka je údajně v celní kontrole, a to již třetí týden. Něco je se zásilkou špatně a firma by to měla aktivně řešit.

Reakce ShipExUS:
Dobrý den, 

chápeme vaše rozhořčení, zpoždění nás mrzí a znovu se za něj omlouváme. Učinili jsme tak již několikrát prostřednictvím emailu před napsáním této recenze a nabídli vám slevu na poštovné k další objednávce. Zdržení opravdu nebylo zaviněno naší chybou a věc jsme urgovali každý den.

Tým ShipExUS

mk #24843 12.03.2020

Zatím jsem využila dvakrát asistovaný nákup s leteckou dopravou a třikrát přeposlání balíku s lodní dopravou a vždy vše v pořádku dorazilo. Komunikace také dobrá, určitě doporučuji!

Denisa 27.02.2020