Úvodní stránka  >  Reference

Reference našich zákazníků

Budeme rádi, když nám na této stránce po obdržení Vaší objednávky udělíte referenci. Vaše zkušenosti s nákupem v USA pak pomohou dalším uživatelům.

Vždy při každé mé objednávce skvělá práce.Děkuji moc a vřele doporučuji Vám Všem :)

Jindřich Vonka 02.02.2021

Chtěl bych poděkovat a ocenit všechny lidi ze ShipExUS za to, že mi umožnili rozvíjet můj koníček, zájem a vědecký výzkum. Kvůli některým odborným knihám jsem prodejcům psal email a vždy mě odmítli - mimo USA neposílají. Až díky nabídce služeb této firmy jsem si mohl vše pořídit, nejen knihy. Rychle, profesionálně a za dobrou cenu. Moc za vše děkuji.

Petr #26641 27.01.2021

Děkuji, naprostá spokojenost, profesionální přístup. V budoucnu určitě využiji

Rozára 14.12.2020

Registroval jsem se letos. Celkem jsem již objednal tři objednávky a vše bylo vždy vyřízeno k mé maximální spokojenosti. Musím říct, že jsem se dlouho nesetkal s takovým osobním přístupem, komunikací a ochotou. Taktéž jednoduchost a přehlednost správy účtu je skvělá. Kde budu moct, vždy tuto firmu doporučím. Díky Vám za vše a těším se na další spolupráci.

David K. 06.11.2020

Výborná služba a profesionální přístup,,zboží které bych v evropě nikde nesehnal,maximální spokojenost,doporučuji všem tuto společnost,,děkuji a věřím že brzy využiji vaše služby.

Martin- 25951 22.09.2020