Úvodní stránka  >  Reference

Reference našich zákazníků

Budeme rádi, když nám na této stránce po obdržení Vaší objednávky udělíte referenci. Vaše zkušenosti s nákupem v USA pak pomohou dalším uživatelům.

S touto službou jsem se setkala poprvé - doporučíla mi jí kamáradka. Zboží přišlo perfektně zabalené. Kladně hodnotím i profesionální přístup a kontaktní osobu. V budoucnu jistě znovu využiji!

Magdalena, Praha 13.08.2015

Na doporučení kamaráda jsem poprvé využil tyto služby. Musím říct, že vše proběhlo v naprostém pořádku k mojí spokojenosti a navíc rychle. Určitě ještě využiji.

Zdenek 10594 15.07.2015

S touto službou jsem se setkal poprvé a musím říct, že jsem příjemně překvapen. Zboží přišlo rychle a perfektně zabalené. Kladně hodnotím i profesionální přístup a kontaktní osobu, která byla vždy k dispozici a ochotně zodpověděla veškeré mé dotazy. Tuto službu vřele doporučuji a tímto bych chtěl jejímu zprostředkovateli poděkovat. V budoucnu jistě znovu využiji.

Robert Šimek 30.06.2015

Moje první zkušenost s podobnou službou. Vše proběhlo perfektně, rychle. Jsem moc spokojená a ráda se vrátím. Na dotazy blesková reakce. Díky moc!

Lenka, 10270 21.05.2015

Naprostá spokojenost mohu vřele doporučit! Perfektní a profesionální přístup, zboží během 17 dnů doma v naprostém pořádku, perfektně přebalené = úspora peněz za kg atd...Pomoc a následné vyřešení potíží s velikostí, která nebyla v americkém obchodě momentálně dostupná. Za mě maximální spokojenost a při příští objednávce návrat k tomuto poskytovateli této služby. Ještě jednou vřele doporučuji!!!

Honza A. 14.05.2015