Úvodní stránka  >  Reference

Reference našich zákazníků

Budeme rádi, když nám na této stránce po obdržení Vaší objednávky udělíte referenci. Vaše zkušenosti s nákupem v USA pak pomohou dalším uživatelům.

Shipexus som použil prvýkrát a som spokojný s touto službou. Profesionálny prístup k zákazníkovy. Dobrý servis za akceptovateľné ceny.Prehľadná kalkulácia ceny.Dodržanie deklarovaných termínov dodania tovaru.Určte, ak budem chcieť niečo, čo sa nedá zohnať v EU alebo je to prehnane predražené,opäť sa obrátim na ShipexUS

František V. 19.07.2016

Jsem maximalne spokojeny, spolehlivost, rychlost, rozumna cena, perfektni domluva, profesionalita. Vrele vsem doporucuji, rad vyuziji znovu! Dekuji.

Naut #13340 18.07.2016

Shipexus využívám pravidelně a v porovnání se dvěma dalšími poskytovateli, které jsem využíval dříve (jmenovat nebudu) jsem velmi příjemně překvapen - vynikající přístup k zákazníkovi, rychlé doručení, přehledné uživatelské rozhraní pro konsolidaci balíků...zkrátka nemohu než doporučit!

Petr M. 08.07.2016

Perfektní služba, ještě lepší komunikace! Vřele doporučuji!

Karolína #13179 23.06.2016

Aktivně využívám tuto službu, a jak již sem psal v minulé recenzi, jsem příjemně překvapen. Perfektní a profesionální přístup, skvělá komunikace a navíc ochota a pomoc při spolupráci při řešení reklamace. Tuto službu vřele doporučuji a v budoucnu ji budu znovu využívat. Naprostá spokojenost, děkuji.

Jiří Petrů 13304 16.06.2016