Úvodní stránka  >  Reference

Reference našich zákazníků

Budeme rádi, když nám na této stránce po obdržení Vaší objednávky udělíte referenci. Vaše zkušenosti s nákupem v USA pak pomohou dalším uživatelům.

skvělé,skvělé,skvělé.spokojenost,rychlá služba.mohu jen doporučit ostatním co chtějí jen zaplatit,a ostatní nechat na této firmě.

jiři 23.09.2016

Z mé strany maximální spokojenost, vše proběhlo v naprostém pořádku. Vašich služeb znovu využiji.

L.Rotrekl 13755 10.09.2016

Perfektně odvedená práce ,moc děkuji.

Milan K. 24.08.2016

Dobrý den všem těm, kteří se rozhodujete, zda zvolit tuto firmu ShipExUS pro obchodní styk se zahraničím DOPORUCUJI 100% FEROVE A POCTIVE JEDNANI !!!. V roce 2010 jsem se rozhodoval jako jeden z mnoha,jak dopravit ze zahraničí textilní zboží. A protože jsem nechtěl nic ponechat náhodě, oslovil jsem pět různých firem, které na internetu nabízely svoje služby. Pouze dvě firmy nakonec dodržely svoje závazky, které nabízely na svých web stránkách. Já jsem si zvolil tuto fa , která je do dnešních dnů mým stálým partnerem, pro asistenční nákup ze zahraničí.. Je to šest roků, kdy tato firma ShipExUS dříve DovozUSA plní k mému úplnému uspokojení všechny moje požadavky a záležitosti ze zahraničí. Nikdy jsem nedal moc na recenze a na zboží, které má reklamu. V letošním roce došlo k situaci "zásah vyšší moci"...byla to doslova pro mně patová situace. Zboží, které jsem měl zaplaceno, bylo mi sděleno, že je pokládáno za ztracené. Firma ShipExUS vše do 14 dnů vyřešila k mé naprosté spokojenosti, kdy jsem svoje zboží obdržel k vlastním rukám. Nikdy se mi nestalo u mojí osoby v této těžké situaci navíc, že by mi byl odmítnut hovor či @. Tuto firmu............. můžu skutečně vřele doporučit ostatním lidem, kteří nemají zkušenost s objednáním zboží ze zahraničí.....

PETR #12804 22.08.2016

Maximální spokojenost. Má první spolupráce s ShipExUS a další plánuji. Doporučuji !

Lukáš 4850 19.08.2016