Úvodní stránka  >  Reference

Reference našich zákazníků

Budeme rádi, když nám na této stránce po obdržení Vaší objednávky udělíte referenci. Vaše zkušenosti s nákupem v USA pak pomohou dalším uživatelům.

Registroval jsem se letos. Celkem jsem již objednal tři objednávky a vše bylo vždy vyřízeno k mé maximální spokojenosti. Musím říct, že jsem se dlouho nesetkal s takovým osobním přístupem, komunikací a ochotou. Taktéž jednoduchost a přehlednost správy účtu je skvělá. Kde budu moct, vždy tuto firmu doporučím. Díky Vám za vše a těším se na další spolupráci.

David K. 06.11.2020

Výborná služba a profesionální přístup,,zboží které bych v evropě nikde nesehnal,maximální spokojenost,doporučuji všem tuto společnost,,děkuji a věřím že brzy využiji vaše služby.

Martin- 25951 22.09.2020

Rychlost dodání a proclení, cena za dopravu konsolidovaného balíku, objednávkový systém, jednoduchost založení a správy účtu. Nemám, co bych dodal. Na tuto službu mne upozornil kamarád a za to mu velice děkuji. Kdy jste celou dobu byli? Co já jsem se za ty roky narozčiloval s různými degeny jako je UPS apod :-(

Přema 18.09.2020

Naprostá spokojenost, profesionální přístup, snadná administrace účtu. Navíc potěšilo, že to bylo všechno konsolidováno jako bych si to udělal sám :) Což je pro mě úplně NEJVÍC :-D Takže za mě 110%.

# Štaflík & Špagetka 27.07.2020

Tuto službu využívám již několik roků, vždy jsem byl spokojený s komunikací, přístupem a servisem. Vždy jsem dostal to co jsem objednal a v kvalitě, která odpovídala. Většinou jsem využil letecké přepravy, dodací termín je s ohledem na vzdálenost přijatelný a pochopitelný.

Jiří - 25629 15.07.2020