Úvodní stránka  >  Reference

Reference našich zákazníků

Budeme rádi, když nám na této stránce po obdržení Vaší objednávky udělíte referenci. Vaše zkušenosti s nákupem v USA pak pomohou dalším uživatelům.

Nakupuji tímto způsobem poprvé. Vše proběhlo naprosto v pořádku. Příjemná komunikace. Určitě doporučuji. Výhoda - možnost platit v korunách převodem na běžný účet.

J. Lukáš 13.02.2017

Provedl jsem další nákup a opět dopadl výborně. Za mě je to perfektní a doporučuji ostatním co váhají jak dopravit zboží z USA.

4944 Jiří 11.02.2017

Jak jsem se tady již jednou zmínil, přístup týmu SHIPEXUS je perfektní, poradí, pomohou, vyřeší, zajistí, pošlou. . .vždy aktivní přístup, výtečná komunikace i mimo pracovní dobu, více není co dodat, prostě radostná spolupráce. Jsem pragmatický realista, kdybych nebyl tak moc spokojen se službami, nikdy bych tuto pochvalu nenapsal.Přeji mnoho dalších spojených zákazníků, jako jsem já.

Jiří K. 10.02.2017

Využil jsem služby poprvé a jsem potěšen, že vše proběhlo v pořádku, zásilku mám doma, jsou to profíci.

Dan 03.02.2017

Během půl roku jsem na různých místech v USA zakoupil pět motocyklů a firma ShipExUS mě motocykly dopravila do ČR. Neumím anglicky a firma za mě vše vyřídila včetně komunikace se zákazníkem včetně plateb a převozu motocyklu do Chicaga a já si moto jen vyzvedl v ČR. Vše OK!

14252 Jiří 27.01.2017