Úvodní stránka  >  Reference

Reference našich zákazníků

Budeme rádi, když nám na této stránce po obdržení Vaší objednávky udělíte referenci. Vaše zkušenosti s nákupem v USA pak pomohou dalším uživatelům.

Znova perfektny servis. Dakujem

16816 24.08.2017

Moja prva objednavka. Perfektna komunikacia, rychle dodanie. Som velmi spokojny a budem použivat nadalej

Peter 611 18.08.2017

Zboží dorazlo 16 dnů po uhrazení. Skvělá služba. Děkuji.

Jaroslav 16769 17.08.2017

Má třetí objednávka a po třetí 100 % služby, maximální profesionalita ku mé plné spokojenosti. Jednoznačně doporučuji.

Karel 16544 04.08.2017

Moja skusenost:-)na zaciatku po dohode prepravy prebiehalo tak ako sme sa dohodli po doruceni zasielky p.Anton zacal oblbovat a to co sme sa dohodli nebola pravda a dopravu navisil o 100% po prebraty a skontrolovani zasielky som zistil ze my tam chybaju komponenty v dost vysokej cene, ,takato spolocnost aka je shipexus by mali automaticky odebrat licenciu, toto su cesky akoze podnikatelia,p.Anton toho nebudem ani menovat domyslite si,,,nikdy viac shipex us. A tie komenty co su tu to si asi firma pise, lebo moja skusenost je uplne ina,a na zaklade referenci som si ich vybral a bohuzial som na to doplatil, p.Anton zruste tuto podvodnicku firmu,

Reakce www.shipexus.cz na tento komentář:

Vážený pane Moravčíku,

děkujeme Vám za recenzi. I takovéto recenze jsou pro nás důležité. Ve Vašem případě se jednalo o "stěhování" z USA. Nicméně bylo velmi nestandardní a to konkrétně v tom, že jste v době vyzvednutí Vašich osobních věcí uložených ve skladu U-Haul v USA ani nebyl. Podle toho co jste nám sdělil jste ani Vaše osobní věci do skladu U-Haul nedával, protože Vaše odcestování z USA bylo náhlé. Standardně nám zákazník předá seznam stěhovaných věcí a podle objemu je mu nabídnuta cena, za kterou se osobní věci přepraví. Pokud objem a stav odpovídá poptávce, není důvod cenu jakkoliv navyšovat a nikdy to tak neděláme. Dovolím si ale nastínit jak to vypadalo ve Vašem případě:

  • Váš seznam věcí (25x storage box) se nedal absolutně ztotožnit s tím co náš řidič ve skladu U-Haul našel.
  • Osobní věci nebyly uloženy v boxes, jak jste zadal do poptávky, ale byly ve skladové kóji naházeny.
  • Řidič po příjezdu do místa nakládky zjistil, že není možné nakládat v sobotu i přesto, že jste nám tvrdil, že to možné je.
  • Ani po dvou dnech čekání nebylo možné nakládat, protože sklad nebyl z Vaší strany o vyzvednutí informován. Řešil jsem s Vámi v reálném čase v neděli ve 23:00 autorizaci, tak aby mohl řidič naložit a nemusel čekat další den.
  • A hlavně, zjištěný objem 2x převyšoval to co jste nám zadal jako data pro kalkulaci.

O celém průběhu jsme Vám informovali. V součtu se pak nemůžete divit, že se finální faktura navýšila,po domluvě s Vámi, pouze o 50%! O možnostech poslat s jinou přepravní společností jste byl také informován. Této možnosti jste nevyužil, ze zištných důvodů...

patrik york 04.08.2017